Pro Vás

Veselé Vánoce

23. prosince 2012 v 14:13 | Pajik
Ahoj,
chtěla bych Vám popřát Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok :)

Rady a tipy ohledně kreslení

3. prosince 2012 v 22:22 | Pajik
Ahoj,
napadlo mě že bych napsala pár článků ohledně rad a tipů týkajících se kreslení. Toho na papír i toho na počítači. Hned první článek napíšu určitě tenhle týden, můžete sem napsat i své dotazy, které bych mohla do článků zapojit a hlavně proto abych tam dala věci které vás opravdu zajímají.
Tak co na to říkáte? :)

Nějaké ty novinky

29. července 2012 v 22:54 | Pajik
Ahoj,
poslední dobou se mi na blog moc psát nechtělo a ani nebylo nějak moc co přidávat. Ale brzy už bude :D Mám rozkreslenou jednu kresbu , zítra nebo možná v úterý ji snad dokreslím. Dále, mám rozkreslenou kresbu tabletem, ale nevím jestli ji sem přidám ale nejspíš jo :)
Na koních jsem byla dneska, měla jsem Matýska, ale jezdecký deníček asi nenapíšu nějak mě je přestalo bavit psát, někdy možná nějaký napíšu ale v nejbližší době je asi neočekávejte.
V týdnu snad budou i nějaké fotky pejsků a asi i o nich něco napíšu :)
Jo a taky možná brzo bude nový design :)
To je tak všechno, mějte se a užívejte si léto :)

Jsem zpět :-)

22. srpna 2011 v 18:01 | Pajik
Ahojky,
včera jsem se vrátila z koňského tábora ve Vrchovanech. Bylo to tam vážně ůžasný, potkala jsem tam skvělé lidi i koně. Nejčastěji jsem jezdila na kobylce haflinga Nexie, jinak jsem měla jednou i valacha Nugáta, klisnu Nerinu a taky jednu 4letou kobylku ČT Fiebie.
Koníci byli vážně úžasní, hrozně se mi tam líbilo. Doufám že tam příští rok pojedu zas :-)

Odjíždím :)

14. srpna 2011 v 10:00 | Pajik
Ahojky :)

Dnes odjíždím na koňský tábor a vrátím se 21. 8. Přednastavila jsem dva články tak že se máte na co těšit MrkajícíSmějící se
No nic, odjíždím mějte se! Usmívající se

Léto s Lassií 2011

11. července 2011 v 20:43 | Pajik

Ahojky,
jak jsem už oznamovala byla jsem na týden na letním výcvikovém táboře se svými pejsky. Jako vždy jsem se tam vydala se svými rodiči :D
Já i moje mamka jsme s Carolkou a Zorčou trénovali agility. Tentokrát tam však bylo míň pejsků a tak tam nebyli jen kolie a šeltie pro které je tábor určený ale byli tam i border kolie, chodský pes (který tam jezdí ale každý rok :D) a taky knírač.
Přijeli jsme o den dřív protože jsme se chtěli kouknout na Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých. Další den odpoledne se už trénovalo. Na výběr byla obedience, dog dancing, agility a štěněcí školka. Tréninky byli každý den, kromě středy, ráno a večer. Mezi tím bylo volno, ve kterém jsem taky něco nakreslila tak že sem nějaké ty obrázky přidám ;) Skoro každý večer jsme měli táborák, ve středu byli závody pro lidi a v sobotu byli táborové závody.
Závody pro lidi byli dost zajímavé a byla dost velká legrace. Sobotní závody v agility se docela podobali oficiálním závodům. Protože dost lidí během týdne odjelo v kategorii pro pokročilé jsme byli jen čtyři a z toho jedna borderka.
No všichni kromě pejska Codyho jsme se diskvalifikovali :D Mě Carolka nechtěla jít na áčko, tak že jsem už na 5, překáže byla diskvalifikovaná ale dráho jsme si mohli doběhnout tak že to bylo v poho :)
Potom byla ,,stíhačka". Je to vlastně dráha s pár překážkama a dvěma tunel která je do oválu. Proti sobě byli vždy dva pejsci a který přeskočil dřív poslední překážku vyhrál. Já byla zrovna proti border kolii a navíc Carolka nechtěla přeskočit jednu překážku tak že když se jí nakonec překočila borderka už byla v cíli. No ale nakonc jsme byli za kolie třetí :D Potom byl taky závod s názvem Lounské lítání. Skládal se ze tří menších závodů. Nejdřív se měřil čas za jakou dobu přiběhne pes k páníčkovi který ho zavolal přes vzdálenost 50m. Zorka měla mysliím něco kolem 6 vteřin a Carolka 8 vteřin. Potom bylo postavených pár překážek s tunelem a my jsme si měli sami určit dráhu a překonat všechny překážky za co nejkratší čas. My s Carolkou jsme měli dráhu za 23 vteřin. A poslední soutěž bylo že se vždy dva páníčci schovali za zástěny, pejsci mezitím šli na chvíli pryč aby nevěděli kam se páníček schoval a pak jsme si je měli přivolat a čí pes našel dřív svého pejska tak vyhrál. Já jsem se podělila o 3. místo s jenou holkou která měli šeltii. Nakonec jsme byli z celého Lounského lítání s Carolkou třetí a mamka se Zorkou 2.

Plány :D

21. června 2011 v 20:50 | Pajik
Ahojky,
jak jsem psala, chystám se nakreslit různě kolie. Teď mám rozkreslenou Carolku a pak asi nakreslím nějakou krátkosrstku :)
Tak že snad každý týden přidám jednu kresbu :) ;)
Navíc se chystám v neděli na koně vzít foták tak snad bude hodně fotek. No jo plánů je hodně tak ještě uvidím jak je dodržím :D

Veselé Vánoce

22. prosince 2010 v 16:21 | Pajik
Ahojky, tenhle měsíc toho moc nepřibylo. Mám rozhreslenýho West Highland White teriéra tak že ho teď o prázdninách dokreslím :)
Jinak vám přeju Veselé Vánoce a šťastný Nový rok :)

veselé Vánoce! =)
P.S. Na přáníčku jsou moji dva pejsci :D :)

Zase je to tu...

1. září 2010 v 20:05 | Pajik
Ahojky!!

Ano zase je to tu. Prázdniny zkončily a začal nový školní rok. Musím říct že se mi nechtělo dnes vstávat =D Nejradši bych budík zamáčkla a spala dál. Jenže... začala škola. Ve škole jsme byli jen půl hodiny. Ve třídě se skoro nic nezmněnilo. Jen jedna holka propadla, jeden kluk se odstěhoval a jeden k nám přibyl.Musím říct že mně docela naštval rozvrh. Opět máme dvě odpoledky a jinak šest hodin. Musím přiznat že jsem doufala že budeme mít jednu odpoledku... =D

Zase začne to nekonečné učení, domací úkoly, písemky. Navíc teď když jsem v osmičce, budu se muset hodně učit a tím pádem nebudu mít na kreslení bohužel moc času. Ale nebojte, kresby na přání které jsem si s některými domluvila nakreslím a potom na chvíli kreslit na přání nebudu. Je to proto že jak si nestíhám. Ale až zase kreslit na přání začnu, určitě to sem napíšu, o to se nebojte =) ;)
Brzy přidám kresbu pejsků na přání, kterou mám rozkreslenou...

No, to je asi tak vše. Doufám že se Vám bude v tom to školním roce dařit. Ahoooj =)

Odjíždím

16. srpna 2010 v 10:41 | Pajik
Ano, odjíždím. Na dva dny do Holandska. Možná tam něco nakreslím ale spíš ne :D
Mám rozkreslené některé kresby na přání tak až přijedu tak je dokreslím a dám je sem ;)
tak, loučím se s Vámi. Ahóóój :)

sedmikráska
 
 

Reklama