Březen 2015

Změna plánu...

26. března 2015 v 17:56 | Pajik
Nakonec jsem své rozhodnutí, že sem budu přidávat i články týkající se mých hafanů změnila. Rozhodla jsem se že tento blog ponechám čistě jen na kresby, případně nějaké ty kecy a založím si nový blog, který se bude týkat psů.


,,Rozsvícená žárovka"

22. března 2015 v 21:25 | Pajik
Dnes, při procházce s hafíkama, mi hlavou bleskl nápad. Že bych sem na blog začala psát i články o psech, aby se to tu trochu oživilo, protože než něco nakreslím a dokopu se to sem dát, uběhne třeba i měsíc a víc. Není jistý jak dlouho mi to vydrží (znám se), ale za pokus to stojí. Přinejmenším to bude prostě jen další kapitolka o tom, čím tenhle blog mohl být.
No nic, tak abych to nějak zahájila, přidám jedno kraťoučké video z dneška. Po půl roce, kdy jsme na tenhle trik kašlali (já jsem na to kašlala), mě napadlo, že bych ho mohla konečně zase zopakovat. Tak že vzniklo tohle krátké video a fotka. Doufám, že brzo tenhle cvik dokončíme :)
Jinak, blog nejspíš projde maličkou změnou, možná menší změna designu, přidám nějakou tu novou rubriku. ještě uvidím, když tak do komentů napište jestli byste chtěli abych přidala občas i něco o psech, videa, fotky atd. :)


Assassin's Creed - Edward Kenway - Kresba

6. března 2015 v 19:51 | Pajik |  Kresby, malby
Zdravím,
po dlouhé době sem přidávam další kresbu, tentokrát je to Edward Kenway z herní série Assassin's Creed.Taková menší nostalgie

2. března 2015 v 18:01 | Pajik
Přepadla mě taková nostalgická nálada. A taky mě napadlo že bych konečně zase mohla něco napsat na tenhle blog (naposledy jsem sem přidávala něco skoro před půlrokem... :D). Prohlížela jsem staré články a i obrázky co jsem dávala na svůj starý blog. Na jednu stranu jsem se zděsila co jsem byla schopná zveřejnit, ale zároveň mě to i pobavilo. Přece jen, přijde mi že blog posunuje lidi o kousek dál. Díky blogu jsem začala například více kreslit a zlepšovat se.
Taky se mi líbí jak se blog mění v závislosti na tom jak se mění osobnost a povaha člověka. Myslím že spousta blogařů si svůj blog založilo v celkem nízkém věku (třeba v těch 11 letech). Jasně že jsem nebyla vyjímkou. První blog jsme si založily s kámoškou a rozhodly se prezentovat své dětské kresby. S každou kresbou přišla samozřejmě kritika a nemyslím jen tu objektivní, která mi dost pomohla, ale třeba komenty typu: fuj, hnus, atd. Upřímně jsem měla párkrát chuť skončit, ale jaký děcko nemělo? :D Nakonec jsem ale začala tyhle komentáře ignorovat a všímala si spíš těch ve kterých byly různé rady atd. Postupem času jsme se s kamarádkou rozhodly že blog opustíme a každá si založí svůj. No, a tak vznikl tenhle.
Nejdřív, protože jsem jezdila na koni (a stále jezdím), jsem měla v plánu takový ten typický koňařský blog, na které narazíte skoro všude, na který bych přidávala jezdecké deníčky, atd. Pomalu mě to ale přestávalo bavit a taky jsem si řekla - Sakra, kdo to vlastně čte? A koho baví číst o mý hodině ježdění týdně? A nějaký ten článek o koních, který najdete skoro všude, má to vůbec cenu přidávat? Tak že tolik k mému koňskému blogu. Samozřejmě, koně mám stále ráda, pořád jezdím, aktuálně na tomto fríském krasavci, Rynovi (musím se pochlubit, muhehehe Smějící se)

No, abych neodbíhala od tématu, tenhle blog prošel mnoha a mnoha změnami. Jeden čas jsem přidávala jednu povídku, kterou jsem mimochodem našla v počítači stále nedopsanou (teď mám rozepsanou jinou, ale zatím nemám potřebu jí přidávat). Upřímně, povídku jsem četla tak trochu s hrůzou v očích, protože ty pravopisný chyby jsou vážně příšerný :D Zároveň se mi na mysl vkrádá myšlenka a taková pomyslná křivka co se týče sebevědomí a dovedností. Ze začátku jsem neměla problém přidat cokoliv co jsem stvořila, ať už šlo o ďábelské dílo plné pravopisných chyb a které jsem stejně nedokončila, po kresby, přičemž některé z nich by se daly nazvat desetiminutovými čmáranicemi. Po určité době, kdy jsem se trochu vykreslila a kresby i malby začaly vypadat líp, jsem měla čím dál větší problém sem cokoliv zveřejnit. Jeden z důvodů je určitě ten, že čím víc se určitá dovednost zlepšuje, tím víc jste sebekritičtější. Proto jsem na blog začala přidávat čím dál méně. Sice jsem toho nakreslila nebo napsala hodně, ale prostě se mi to nelíbilo.
Podobně jsem na tom i teď, akorát že na blogaření mi nálada často chybí, proto jsem si založila i stránku na fb, na kterou občas hodím nějakou tu kresbu bez dlouhého okecávání.
Taky už mě párkrát napadlo že se z blogu nadobro odstěhuju, Po pravdě, tahle myšlenka mě napadá posledné dobou čím dál častěji, ale zatím jsem nějak neměla na to jí uskutečnit. Asi je to tím že k blogu mám určitou citovou vazbu, nebo jak bych to nazvala. Přece jen, stojí za mými začátky s kreslením a zveřejňováním kreseb vůbec. Zatím mám jednu stránku o mém hafíkovi, spíš jen tak na zkoušku, ale kdyby to někoho zajímalo je zde: KLIK. V plánu je že bych tam přidávala hlavně různé fotky, videa, články z akcí, atd.
Nějak mě už nenapadá, co víc bych napsala. Snad jen to že možná (ale nic neslibuju) nějaký ten článek s kresbou, nebo i bez ní, brzo zase sepíšu. Pokud ne, mou tvorbu najdete tady: KLIK.
Zatím se mějte famfárově :)