Duben 2012

Quarter horse Hugo

27. dubna 2012 v 20:51 | Pajik |  Kresby, malby
Pro Heidy - QH Hugo :) Kreslila jsem ho cca 2 hodiny, možná víc, hodně jsem předělávala a stejně s tím nejsem moc spokojená... :) :D


Carolka a Zorinka

21. dubna 2012 v 15:12 | Pajik |  Moje fotky
Aloha! :)
Minulou sobotu jsme byly venku s Caruší a Zorouškem :) No a já si zase pro jednou vzala foťák :) (Více fotek v celém článku ;))
Slovenský teplokrevník Fíbí

14. dubna 2012 v 22:08 | Pajik |  Kresby, malby
Zdravím :)
Konečně jsem dnes dokreslila kobylku CS Fíbí :) Zítra začnu kreslit další kresbu na přání a pak snad ty moje pejsky. Tak snad se líbí.


Nějaké novinky :)

12. dubna 2012 v 20:52 | Pajik
Ahoj,
momentálně nemám moc náladu psát jezdecké deníčky a na kreslení taky nemám moc času. Zítra ale snad dokreslím slovenského teplokrevníka Fíbí, potom ještě jednoho koníka a taky přemýšlím nakreslit Carol a Zorču.Potom plánuju nakreslit i své dva oblíbené herce ze svých nejoblíbenějších seriálů - The Big Bang Theroy a How I Met Your Mother :))

A teď ve zkratce ke koním:
Předminulou neděli jsme měli volnou jízdárnu, tak že jsme mohli v klidu trénovat :) Jízdárenské cviky, prodloužený klus, pracovní klus a cval...Taky jsme se dozvěděli smutnou novinku, Pula, 8letá kobylka A1/1, zemřela při porodu. Hříbátko je naštěstí zdravé, je to roztomilý hřebeček.
A tuhle neděli sjem jezdila sama, mohla jsem si vybrat koho jsem chtěla ale stejně jsem si vzala Matýska :) Hezky šlapal, po chvíli tam šli skákat, přijeli i z Kněžiček, nejdřív Zuzka a pak Ferda. Ta se zřejmě kvůli tomu aprílovému počasí lekala, protože jen co přišla na jízdárnu, začalo foukat a padali kroupy.
A taky se během týdne narodilo mé oblíbené kobylce Lejdy, která už ale v Choťánkách není narodilo hříbě :)