Červenec 2011

Avatary 0.1

31. července 2011 v 13:32 | Pajik |  Moje grafika
Ahojky, před chvíli jsem vyrobila pár avatarů. Pokud budete chtít můžete je použít. Když tak uveďte zdroj. Jsou s bezbarvým pozadím s rozměry 120x130 pixelů.


Zdroj použitých fotek: Deviantart

Holštýnský kůň

28. července 2011 v 17:12 | Pajik |  Kresby, malby
Ahojky, asi před hodinou jsem dokreslila toho koníka. Kreslila jsem ho několik dní ale jinak mi trval asi tři hodiny :D No nic, tady je :)

Nedělní ježdění

27. července 2011 v 22:26 | Pajik |  Jezdecký deníček
Ahojky,
dneska to bude jen takový stručný zápis ;) :D
Měla jsem opět Matýska. Jsem za něj moc ráda, myslím že bych se na něm mohla dost naučit :D Taky nám to spolu víc jde, už mě nezkouší a nezlobí tolik :D
Dělali jsme jako vždy jízdárenské cviky a ke konci jsme měli jít já s Matesem a kámoška s Irčou na kruh, zatrénovat si v pracovním klusu ale bohužel Mates začal kašlat tak jsem si jezdila jak jsem chtěla ale spíš jsme jen krokovali. No a po chvíli jsem si s Pájou vymněnila koně, protože jsme nectěli Matese zbytečně namáhat. Tak jsem cválala na Irče. Akorát my nešlo jí moc pobídnout do cvalu ale jinak to bylo super :-) Snad tu pobídku do cvalu brzy vypiluju :D :D


Secretariat

19. července 2011 v 21:49 | Pajik |  Kresby, malby
Ahojky,
dnes mě napadlo že si nakreslím Secretariata. A tak jsem ho nakreslila :D Sice není podle pravého Secretariata ale podle filmového ale myslím že to tak neva ;) Kreslila jsem ho progressou, né moc dlouho, ale stejně se mi celkem líbí :D

EDIT.: Nakonec jsem tedy toho žokeje trochu zvětšila, tak to teď snad bude lepší :D


Andalusan

13. července 2011 v 11:11 | Pajik |  Kresby, malby
Ahoj,
tak tady je další kresba koníka z tábora :)Koník ve cvalu :)

13. července 2011 v 11:06 | Pajik |  Kresby, malby
Ahojky,
přidávám slibované kresby z tábora. Přidám jen dvě, protože ostatní nebyli moc povedené :D


Léto s Lassií 2011

11. července 2011 v 20:43 | Pajik |  Pro Vás

Ahojky,
jak jsem už oznamovala byla jsem na týden na letním výcvikovém táboře se svými pejsky. Jako vždy jsem se tam vydala se svými rodiči :D
Já i moje mamka jsme s Carolkou a Zorčou trénovali agility. Tentokrát tam však bylo míň pejsků a tak tam nebyli jen kolie a šeltie pro které je tábor určený ale byli tam i border kolie, chodský pes (který tam jezdí ale každý rok :D) a taky knírač.
Přijeli jsme o den dřív protože jsme se chtěli kouknout na Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých. Další den odpoledne se už trénovalo. Na výběr byla obedience, dog dancing, agility a štěněcí školka. Tréninky byli každý den, kromě středy, ráno a večer. Mezi tím bylo volno, ve kterém jsem taky něco nakreslila tak že sem nějaké ty obrázky přidám ;) Skoro každý večer jsme měli táborák, ve středu byli závody pro lidi a v sobotu byli táborové závody.
Závody pro lidi byli dost zajímavé a byla dost velká legrace. Sobotní závody v agility se docela podobali oficiálním závodům. Protože dost lidí během týdne odjelo v kategorii pro pokročilé jsme byli jen čtyři a z toho jedna borderka.
No všichni kromě pejska Codyho jsme se diskvalifikovali :D Mě Carolka nechtěla jít na áčko, tak že jsem už na 5, překáže byla diskvalifikovaná ale dráho jsme si mohli doběhnout tak že to bylo v poho :)
Potom byla ,,stíhačka". Je to vlastně dráha s pár překážkama a dvěma tunel která je do oválu. Proti sobě byli vždy dva pejsci a který přeskočil dřív poslední překážku vyhrál. Já byla zrovna proti border kolii a navíc Carolka nechtěla přeskočit jednu překážku tak že když se jí nakonec překočila borderka už byla v cíli. No ale nakonc jsme byli za kolie třetí :D Potom byl taky závod s názvem Lounské lítání. Skládal se ze tří menších závodů. Nejdřív se měřil čas za jakou dobu přiběhne pes k páníčkovi který ho zavolal přes vzdálenost 50m. Zorka měla mysliím něco kolem 6 vteřin a Carolka 8 vteřin. Potom bylo postavených pár překážek s tunelem a my jsme si měli sami určit dráhu a překonat všechny překážky za co nejkratší čas. My s Carolkou jsme měli dráhu za 23 vteřin. A poslední soutěž bylo že se vždy dva páníčci schovali za zástěny, pejsci mezitím šli na chvíli pryč aby nevěděli kam se páníček schoval a pak jsme si je měli přivolat a čí pes našel dřív svého pejska tak vyhrál. Já jsem se podělila o 3. místo s jenou holkou která měli šeltii. Nakonec jsme byli z celého Lounského lítání s Carolkou třetí a mamka se Zorkou 2.

Štěňátko kolie :)

1. července 2011 v 21:50 | Pajik |  Kresby, malby
Dnes už poslední kresba kolijky. Tentokrát je to ale štěňátko :) Příští týden se tu žádná kresba ani jezdecký deníček neobjeví odjíždím pryč, na Léto s Lassií tak tam možná i něco nakreslím.Kolie

1. července 2011 v 21:49 | Pajik |  Kresby, malby
Ahoj,
přidávám další kresbu kolie, ještě se tu za chvíli objevý jedna a pak se chystám nakreslit nějakého koníka, možná Irču.
Kolie dlouhosrstá - blue-merle

1. července 2011 v 21:47 | Pajik |  Kresby, malby
Ahojky,
přidávám další kolii. Tentokrát je to portrét kolie se zbarvením blue-merle Moc se mi nelíbí, je taková odfláklá... Příští kresba pastelem bude snad lepší :)