Červen 2011

Koníci - 26.6.

27. června 2011 v 21:31 | Pajik |  Jezdecký deníček

Ahojky,
včera jsme byli jako vždy s kámoškou na koních. Přijeli jsme a šli jsme pro koně na pastvu. Pája si chytila Irču a já šla pro Matese. Chvíli na mě čekal ale když jsem k němu přišla, najednou odklusal pryč. Naháněla jsem ho asi půl hodiny a pak tam přišla kámoška a nakonec i trenérka ale nikdo z nás ho nemoh chytit. Nakonec trenérka řekla že si s Pájou asi budeme muset Irču po půl hodině vyměnit. Tak jsme jí začali čistit, sedlat a Pája šla jezdit jako první. Nakonec ale klusci Matese chytili tak jsem ho rychle osedlala a šla jsem jezdit.
Jezdili jsme si celkem jak jsme chtěli, Mates krásně šlapal. Cvičili jsme kruhy, změny směru pracovní klus a pak jsem šla cválat. Nejdřív se mi nepodařilo ho nacválat ale nakonec se mi to nějak povedlo :D Když jsem docválala šli jsme s koníkama na louku aby jsme je vykrokovali a nechali je tam chvíli napást :)

Blbne to.. :/

22. června 2011 v 17:35 | Pajik
Ahojky omlouvám se za ten dess ale jak je teď to nové nastavení tak se mi zobrazuje jen ten starý dess a ten nový se mi zobrazuje na jiném počítači ale je zpřeházený. Bohužl když dám něco jiného vůbec se ta změna nezobrazje tak nevim :/ :/
Zkusím to přenastavit dýl, teď jedu pryč tak že tu zatím bude tenhle zpřeházený dess...

Carolka

22. června 2011 v 15:23 | Pajik |  Kresby, malby
Ahojky, včera jsem dokreslila Carolku jak vybíhá z tunelu. Nekreslila jsem jí moc dlouho asi jen hodinu :)


Plány :D

21. června 2011 v 20:50 | Pajik |  Pro Vás
Ahojky,
jak jsem psala, chystám se nakreslit různě kolie. Teď mám rozkreslenou Carolku a pak asi nakreslím nějakou krátkosrstku :)
Tak že snad každý týden přidám jednu kresbu :) ;)
Navíc se chystám v neděli na koně vzít foták tak snad bude hodně fotek. No jo plánů je hodně tak ještě uvidím jak je dodržím :D

Ježdění - 19. 6.

20. června 2011 v 20:26 | Pajik |  Jezdecký deníček


Ahoj,
včera jsem byla opět s kámoškou na koních. Málem jsme ale nejeli, hrozně pršelo. NAkonec se ale jelo :D
Měla jsem opět Matýska.
Jak jsme šli krokovat tak začalo pršet ale po pár minutách přestalo. Hezky klusal, cvičili jsme vlnovky, kruhy atd. Hezky poslouchal, byl fakt hodný :) Bohužel když se mělo cválat tak začal hodně kašlat taky jsem si s Pájou vyměnila koně. Irča se krásně vklusu balila a ve cvalu poslouchala, tentokrát se dala v pohodě zastavit ne jako jindy kdy se rozběhne rychlím cvalem a ne a ne zastavit :D
Potom jsme šli krokovat ven k pastvinám a nechali jsme koně chvíli na pást.

Matýsek v řepce

14. června 2011 v 21:26 | Pajik |  Kresby, malby
Ahojky,
dnes jsem konečně dokreslila Matýska v řepce :) Musím říct že na to že jsem koně temperou nemalovala minimálně 2 roky tak si myslím že se docela poved
Akorát má malý ouška a bohužel i pozadí se mi moc barevně nepovedlo Jinak, chystám takovou kolekci kolií, portréty i v pohybu a pak asi namaluju temperou i portét Irči.


Koně 12. června :)

14. června 2011 v 21:21 | Pajik |  Jezdecký deníček
Ahojky,
je tu další jezdecký deníček.
Měla jsem opět Matýska. Před jízdou dostal mastičku aby moc nekašlal a šlo se jezdit. Krásně šlapal
Trénovali jsme jako vždy, kruhy, pracovní klus, práci na kruhu a pak cval. Jednou jsme objeli celou jízdárnu ale na druhou stranu už to moc nešlo. Vždycky mi začal kašlat tak jsme objeli vždycky tak půl jízdárny. Ale naštěstí je to s tim kašlem lepší.
No a Irča ta je týden od týdne flekatější :D Tak by mě zajímalo jestli se z ní fakt nestane appaloosa :D

Fotky koní - Spring, Monty, Irča a Mates

13. června 2011 v 19:11 | Pajik |  Moje fotky
Ahojky
minulý týden jsem nafotila nějaké fotky koní. No nejsou moc kvalitní, hlavně ti bělouši ale tak spoň něco
Jinak snad dnes dokreslím toho Matýska v řepce a přidám jezdecký deníček ze včerejška

5. června - trénink na louce :)

6. června 2011 v 22:00 | Pajik |  Jezdecký deníček
Ahojky,
včera jsem byla samozřejmě opět na koních :D Tentokrát jsme si s kámoškou vyměnili koně, já měla Irču a Pája Matese. Vyčistili jsme je, osedlali a šlo se jezdit, ale tentokrát na zimní pastvu.
Nejdřív jsme krokovali a pak jsme klusali, a jezdili jsme si i jak jsme chtěli. Potom protože bylo vedro a aby si koníci i my odpočinuly, jsme chvíli krokovali. A pak jsem šla na Irče cválat. Hned jak jsem jí pobídla nacválala. Bylo to supr, musím řít že jsem si to včera fakt užila. Irča hezky, plynule cválala. No, odjedzili jsme několik koleček ve cvalu a pak se šlo zpátky.

Jinak s Irči se stává appaloosa :D Bohužel nevíme z čeho to je ale fleky začíná mít i její syn Rocky :D Pro srovnání Irča v létě minulý rok (nahoře)
A Irča dnes :D >>