Leden 2011

Plnokrevník

17. ledna 2011 v 18:44 | Pajik |  Kresby, malby
Včera jsem dokreslila Anglického plnokrevníka tužkou. Já vím že jsem slibovala kresbu pastelem ale nějak se mi zachtělo kreslit tužkou :D :)
Tak tady je koník ) ;))


Pejsci

16. ledna 2011 v 21:16 | Pajik |  Moje fotky
Včera jsem si vyfotila Carolku a Zorču tak jsem dávám nějaké ty fotky :)

hafík
očko
Carolka
Carís

Koně - 16. 1. 2011

16. ledna 2011 v 17:31 | Pajik |  Jezdecký deníček
ggg
Ahojky,
 Tak po měsíci jsem zase byla na koních :) Byla se mnou i kámoška, která si tam jela ježděni vyjednat. Dneska jsem si mohla vybrat mezi lejdy a Irčou. No, Lejdy se bude brzy stěhovat, tak jsem si jí vybrala. 
 Vyčistila jsem jí, osedlala a nauzdila a šlo se jezdit. Nejdřív jsme obešli párkrát jízdárnu v kroku aby se zahřála. Potom se začalo klusat. Lejdy má klus hodně pohodlný tak že to bylo super. Trénovali jsme kruhy, kroužky a samozřejmě i nějaké ty změny směru :) :D Chvíli jsme šli krokem aby si trochu odpočinula, přeci jen čeká hříbě. No potom jsem si zase zkrátila otěže a začala klusat. Měla jsem s ní jít na kruh a dělat různé cviky v pracovník klusu. No a potom měl přijít cval. Trochu jsem si ještě zkrátila otěže. V duchu jsem si řekla: Jupí, budeme cválat (Lejdy má cval takový houpavý, tak že je to vždy zážitek). Jenže omyl! Lejdy byla zřejmě toho názoru že toho udělala dost a odmítala nacválat. No jednou se mi to povedlo ale to bylo spíš omylem protože jsem zrovna cválat neměla :D No tak jsem jí povolila otěže a obešla jízdárnu. Potom jsem s ní zkoušela klusat. Tak jsem jí pobídla. Lejdy natáhla hlavu až mě málem vytáhla ze sedla :D Ale nakonec se mi podařilo s ní aspoň jednou tu jízdárnu jet klusem.No nechala jsem jí vykrokovat a postarala jsem se o ní. No až na to tahání to bylo supr :D :)


Lejdy II.

10. ledna 2011 v 18:13 | Pajik |  Moji oblíbení koně


Jméno: Lejdy II.
Říkáme jí: Lejdy, Lejdynka, Lejdyna ( takhle se její jméno fakt píše! :D :))
Plemeno: Český teplokrevník
Datum narození: 13. 4. 2005
Pohlaví: Klisna
Povaha: Lejdy je někdy trochu divočejší a nemusí se s některými końmi ale jinak je to hodná kobylka :)

Na Lejdynce jsem jela zatím jen parkrát ale je to úžasná kobylka s dlouhými houpavými kroky. Je i dost vysoká, má nějak 175 cm v kohoutku :) Jezdí se na ní ale krásně. Zúčastnila se i Českého šampionátu mladých koní kde byla druhá :))


Český teplokrevník x Arab

8. ledna 2011 v 18:59 | Pajik |  Kresby, malby
ČT x Arab.
Ještě se chystám nakreslit nějakýho koníka pastely. No snad to brzy uskutečním :D :)